sobota, 13 marca 2021

Spełnienie marzeń
 Stało się....


Mam swoją własną pasmanterię....


Nie było mnie tu prawie 3 lata, ale obiecuję, że się poprawię. Za jakiś czas pewnie pokażę Wam, czego udało mi się dokonać na hafciarskim polu. Ale teraz pozwólcie, że skupię się na tym, co mnie najbardziej pochłania. 

Otworzyłam niedawno swoją własną pasmanterię internetową link tutaj. Wiem, że parę ich jest na naszym rynku, ale gdy sama korzystałam z ich usług, to zawsze musiałam kupować w kilku miejscach. Pomyślałam, że może spróbuję stworzyć miejsce, gdzie wszystkie te produkty uda się zebrać. Wiem też, że bardzo istotną rolę odgrywa cena, dlatego w moim sklepie nie będzie wygórowana i dostępna dla większości osób. 

Wieloletnie haftowanie spowodowało, że mam w tej chwili swoje sprawdzone firmy. Nie wyznaję zasady, żeby haftować tylko po to aby to robić. Cały czas aktywnie poszukuję nowych rozwiązań, które nie tylko ułatwią mi pracę, ale też podniosą jej jakość i walory estetyczne. Oczywiście mam na swoim koncie porażki, ale może ktoś z czytających skorzysta i nie popełni tych błędów, które mnie zdarzało się popełnić. 

Najważniejsza jest dla mnie jakość, dlatego pewnie nie znajdziecie w moim sklepie produktów, które są wątpliwe gatunkowo. Wielokrotnie przekonałam się, że skupiając się tylko na cenie popełniam błąd. Przykłady? 

Kanwa- obecnie haftuję tylko na materiałach Zweigart- są droższa, ale przynajmniej krzyżyk jest kwadratowy, a nie prostokątny, co sprawia, że gotowa praca nie jest "wyciągnięta" w pionie lub poziomie. Jeżeli nie masz środków, zawsze można kupić mniejszy kawałek i cena nie będzie już tak wysoka.

Muliny- ja pracuję obecnie głównie na DMC, rzadziej na Anchorze. Droższe? zaczęłam haftować na drobniejszych kanwach i zużycie ewidentnie spadło:). Wprawdzie w moim sklepie znajdziesz również Ariadnę i choć sama na niej nie pracuję, to przekonuje mnie, że nasza rodzima firma w ostatnich latach poczyniła naprawdę spore postępy w poprawie jakości.


W moim asortymencie znajdziesz również wieeele innych akcesoriów i materiałów do rękodzieła. Obiecuję, że codziennie będą pojawiać się nowości.

Na razie to tyle, mam nadzieję, że skorzystacie z mojej oferty i będziecie śledzić bloga, na którym od teraz regularnie będą się pojawiać nie tylko prace, którymi chcę się pochwalić, ale również porady na różne hafciarskie tematy


pozdrawiam


Ewa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz