sobota, 20 maja 2017

Haul zakupowy w SHOstatnio na wielu blogach spotykam się z relacjami z zakupów w SH pod kątem różnych hafciarskich perełek. Trochę pozazdrościłam i postanowiłam sama wybrać się na takowe łowy. Piątkowe popołudnie miałam stosunkowo wolne i pobiegałam po centrum mojego miasta, gdzie znajduje się przynajmniej kilkanaście takich przybytków, właściwie jeden obok drugiego. Nawet nie wiedziałam, że jest ich aż tyle. w pierwszych dwóch nie znalazłam kompletnie nic i zaczęłam tracić wiarę, że cokolwiek to moje polowanie przyniesie, ale...
W trzecim znalazłam dwa kupony materiału, jeden o długości 3, a drugi 4mb. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że ten mniejszy kawałek to Aida 18ct. Tylko ten kolor, różowy... Ale może kiedyś na coś wykorzystam. Drugi, większy kawałek to biały Belfast 32 ct!!! Ale szczęście!  Wszystko za niecałe 10 zł!!!
Jak na skrzydłam pognałam do czwartego, ostatniego SH. Zostało mi już tylko pół godziny wolnego i ... w jednym z koszyków znalazłam CZTERY!!!! zestawy do haftu. Kompletne, nigdy nie otwierane!!! 9zł sztuka! Nie są to wprawdzie obrazki, ale obrusy. Dwa mają motywy świąteczne, jeden to motyw kuchenny z kaczkami, a jeden kwiatowy. 
Każdy zestaw zawiera gotową serwetę 80x80 cm z nadrukowanym wzorem, papierowy wzór z rozpiską mulin i muliny Anchor.

Zresztą, zobaczcie same:


Dziś już wiem, że takie wypady będę sobie urządzała regularnie:)


P.s. W czwartym SH, jak płaciłam za swoje trofea, do kasy zbiegły się wszystkie ekspedientki. Podobno umówiły się, że muszą zobaczyć, kto będzie to COŚ kupować, bo nie były w stanie uwierzyć, że "w dzisiejszych czasach ktoś może się czymś takim zajmować":)

7 komentarzy:

 1. Gratuluję zdobyczy :) czuję się zainspirowana do poszukiwań :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, mam nadzieję, że to nie był pierwszy i ostatni raz😊

   Usuń
 2. Niesamowite! Chyba też się przekonam do SH, zainspirowałaś mnie swoimi zdobyczami. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Strasznie się cieszę, że mogłam kogoś zainspirować😉

   Usuń