poniedziałek, 25 lipca 2016

Witam,

dziś chciałam pokazać co ostatnio pochłania wszystkie moje wolne chwile. "Wreath for all seasons" od Dimensions. Zakochałam się w tym wzorze od pierwszego wejrzenia. Zdjęcie gotowej pracy wrzuciła na fanpage'a Dimensions na facebooku pewna Brytyjka, której matka zakupiła wzór, ale niestety nie zdążyła go wyhaftować. Córka po jej śmierci zaadoptowała wzór na poduszkę. 
Wzór tak mi zapadł w pamięć, że postanowiłam go wyhaftować. Kiedyś....przecież mam kilka rozpoczętych prac....No ale... firma DMC zdecydowała się na letnią promocję muliny, w związku z tym doszłam do wniosku, że kupię materiały i będę miała na później. nie udało się.... Jak tylko dojechała do domu, wszystkie prace poszły w odstawkę i 7 lipca rozpoczęłam pracę z obrazem.

Oto postępy

Powoli zaczyna wyłaniać się okrąg i kolejne szczegóły. Wszystko za sprawą ogromnej ilości bakstitchów. Kiedyś postanowiłam sobie, że będę je wykonywać na bieżąco, ponieważ niejednokrotnie przekonałam się, że zostawianie ich na koniec wiąże się bardzo często z tym, że rzucam pracą na dłuższy czas. A tak, stawiając ostatni krzyżyk, ściągam gotowy obrazek z tamborka.

Z danych technicznych:

Wielkość wzoru to 240x250 , ilość kolorów pojedynczych 47 + 3 miksy
liczba krzyżyków 29 748
Obraz wykonuję na materiale AIDA 18ct firmy Zweigart, kolor Ecru
Finalna wielkość obrazu to: 36x34 cm
całość pracy wykonywana jest mulin ą DMC, dwoma nitkami

na dzisiaj tyle, zaczynam haftowac:)

pozdrawiam

Ewa

2 komentarze:

  1. Jestem szczęśliwą posiadaczką zestawu :) Też ręce mnie swędzą ale postanowiłam najpierw zakończyć zaległe hafty.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja mam w planach kilka...., no może kilkanaście wzorów:) Najgorsze, że ciągle ich przybywa:)

      Usuń